X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Pracownia projektowa Horyzont

Logo Horyzont
Pracownia projektowa Horyzont tworzy projekty domów jednorodzinnych, szeregowych i bliźniaczych.
Architekci Horyzont specjalizują się w projektowaniu domów typowych - jak twierdzą "Tym się pasjonujemy i to robimy najlepiej". Tworzenie projektów to dla nas prawdziwa przygoda. Opracowujemy pojedyncze projekty, chętnie też podejmujemy się opracowywania projektów całych osiedli domków jednorodzinnych lub obsługi deweloperów w zakresie opracowania koncepcji zagospodarowania terenu. Nasza działalność obejmuje cały kraj, a ostatnio objęła też kraje Unii Europejskiej.

Za nasze największe osiągnięcie zawsze uznawać będziemy zadowolenie naszych klientów i wszystkie szczęśliwe chwile, jakie spędzą oni z rodziną w swoim domu, wybudowanym według naszego projektu - takich szczęśliwych rodzin jest już ponad 20 000!.

Projekty domów pracowni HoryzontHoryzont
ul. J. Długosza 19b/18
51-162 Wrocław
tel. (071) 782 50 80
fax (071) 782 50 85
www.domnahoryzoncie.pl

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Prezentacje firm
2016-08-09 17:11:42
Tagi do artykułu: projekty | domki jednorodzinne | deweloperzy
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
logo

Pracownia Architektoniczna Z500

Pracownia Architektoniczna Z500 ma bogatą ofertę domów jednorodzinnych, garaży, domów drewnianych, rezydencji oraz szamb. Dodatkowo biuro wykonuje projekty na indywidualne zlecenie inwestora.
Logo pracowni Artinex

Pracownia Projektowa ARTINEX

ARTINEX działa od 1990 roku jako samodzielna autorska pracownia projektowa architekta Krzysztofa Wolskiego.
logo

Pracownia Architeka

Pracownia Architeka posiada duże doświadczenie w projektowaniu domów na indywidualne życzenie klienta. Doświadczenie to pozwoliło wyjść pracowni naprzeciw klientom, którzy decydują się na projekt gotowy.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Pracownia projektowa Archeco - Dom Dla Ciebie

Archeco   Dom dla Ciebie
Pracownia istnieje od 2000 roku,najpierw pod nazwą ARCHIMAAT, a następnie od 2007 roku pod nazwą ARCHECO sp. z o.o.

Pracownia architektoniczna Dom-Projekt

logo
Dom-Projekt to autorska pracownia architektoniczna o wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu domów jednorodzinnych murowanych i drewnianych. Pracownia opracowuje gotowe (typowe) projekty domów o współczesnych rozwiązaniach funkcjonalnych i architekturze nawiązującej do najpiękniejszych przykładów polskiej architektury.

Programy do projektowania wnętrz

projektowanie wnętrz
Mamy pomysł na zaprojektowanie swojej kuchni, łazienki czy salonu. Jeśli szkoda nam pieniędzy na zatrudnienie firmy, która by się tym zajęła, albo sami chcemy się wcielić w postać projektanta wnętrz, nic prostszego. Wystarczy zapoznać się z programami, które pomogą nam zaaranżować nasz dom. Część z nich jest płatna, część nie, ale jedno jest pewne – którego byśmy nie wybrali, możemy być pewni że nam ułatwi życie.

Najnowszy katalog projektów "Domy w stylu"

logo
Najnowszy katalog z projektami „Domy w stylu” (wydawca pracownia projektowa MTM STYL) zrywa ze stereotypowym podejściem do prezentacji projektu...