X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Pracownia architektoniczna AssaDesign

logo
Pracownia architektury AssaDesign jest firmą architektoniczną oferującą pełny zakres usług projektowych i inżynierskich. Stały zespół realizujący projekty architektoniczne tworzy pięciu architektów, projekty branżowe innych specjalności opracowywane są przez zespół współpracujących z nami podwykonawców konstruktorów, inżynierów sanitarnych, inżynierów elektryków, geodetów, geologów.

Zespół ten jest modyfikowany w zależności od charakteru inwestycji, tak aby zapewnić inwestorowi jak najwyższy poziom obsługi oraz jak największe korzyści.

Na zlecenia klientów indywidualnych i instytucjonalnych:
- realizowane są projekty budowlane i wykonawcze we wszystkich branżach i specjalnościach;
- przygotowywane są koncepcje architektoniczne i pełna analiza planowanej inwestycji;
- przygotowywane są inwentaryzacje budowlane jako materiał wyjściowy dla projektowanych inwestycji lub w celach zweryfikowania i udokumentowania stanu faktycznego zarządzanej nieruchomości;


- przy projektach pracownia przejmuje odpowiedzialność za proces uzgodnieniowy, starając się pomóc klientom przejść przez długi, biurokratyczny proces zatwierdzeń;
- przygotowywana jest dokumentacja kosztorysowa dla procedur przetargowych;
- wykonywane są ekspertyzy techniczne;
Pracownia AssaDesign posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej z tytułu wykonywania zawodu architekta.

Projekty domów pracowni Assa Design

AssaDesign
Ul.Świdnicka 19, pok. 222
50-066 Wrocław
Tel. +48 71 343 15 31
Tel. +48 71 343 15 35
www.assaprojekt.pl
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Prezentacje firm
2016-01-22 12:08:35
Tagi do artykułu: projekty domów
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
logo

Pracownia Architektoniczna Z500

Pracownia Architektoniczna Z500 ma bogatą ofertę domów jednorodzinnych, garaży, domów drewnianych, rezydencji oraz szamb. Dodatkowo biuro wykonuje projekty na indywidualne zlecenie inwestora.
Logo Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont tworzy projekty domów jednorodzinnych,
szeregowych i bliźniaczych.
Architekci Horyzont specjalizują się w projektowaniu domów typowych - jak twierdzą "Tym się pasjonujemy i to robimy najlepiej".
Logo pracowni Artinex

Pracownia Projektowa ARTINEX

ARTINEX działa od 1990 roku jako samodzielna autorska pracownia projektowa architekta Krzysztofa Wolskiego.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Biuro architektoniczne PIK

logo
Biuro architektoniczne PIK istnieje od 1982 roku. Projektowaniem architektoniczno - budowlanym zajmuje się już 27 lat. W tym czasie zostało opracowanych ponad 4000 projektów wszelkich obiektów.

Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy

Logo Lipińscy
Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy tworzy wysokiej klasy zespół specjalistów architektów, konstruktorów, grafików, planistów. Projekty cechuje bardzo dobry poziom architektury, funkcji i technologii.

Pracownia architektoniczna Zahir Art

logo
Projekty oddawane przez pracownię architektoniczną Zahir Art są kwintesencją ponad dziesięcioletniego doświadczenia projektantów. Powstawały one stopniowo i są efektem konsultacji i oczekiwań klientów.

Studio Rut

logo
Studio Rut istnieje od 74 lat. Opracowane i zrealizowane projekty domów są owocem długoletnich doświadczeń właściciela firmy Pana Rutkowskiego.