X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Firma projektowa ARCHETON

Archeton
ARCHETON jest firmą projektową działającą na rynku w Polsce od 1991 roku. Od początku działalności zajmują się opracowaniem i sprzedażą gotowych projektów domów jednorodzinnych, starając się jak najlepiej spełniać różnorodne wymagania inwestorów.
Dbają przede wszystkim o jakość, solidność zastosowanych rozwiązań, a także o to, aby projektowane domy były wygodne, funkcjonalne i niedrogie w utrzymaniu.W swojej ofercie posiadają blisko 800 projektów gotowych domów, garaży i obiektów handlowych. Prowadzą 7 oddziałów, współpracujemy z ponad 700 przedstawicielami w całym kraju. ARCHETON jest wydawcą uznanych na rynku katalogów z serii „Dom na miarę” i „Projekty Domów”. Prowadzą także dwa serwisy internetowe: www.archeton.pl poświęcony projektom gotowym oraz www.domnamiare.pl – dedykowany wszystkim tym, którzy chcą budować dom w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego.

Budowa domu wcale nie musi być droga, a projekt gotowy to najtańszy i najszybszy sposób na spełnienie marzeń o komfortowym mieszkaniu. Z myślą o inwestorach indywidualnych projektanci biura ARCHETON opracowali niezwykle różnorodną i bogatą ofertę. Wśród propozycji znajdują się:


- domy jednorodzinne, dwurodzinne, wielopokoleniowe, w tym domy na wąską działkę, na lekki spadek terenu, z wjazdem od południowej strony,
- małe domy rekreacyjne,
- bliźniaki, domy w zabudowie szeregowej,
- domy z częścią usługową,
- domy w różnorodnych technologiach:
- w technologii tradycyjnej murowanej
- (beton komórkowy, pustaki keramzytowe, pustaki silikatowe, ceramika),
- w lekkim szkielecie drewnianym i w szkielecie prefabrykowanym,
- w konstrukcji bala drewnianego

- wolno stojące garaże, w tym także garaże z częścią mieszkalną, garaże z częścią gospodarczą,
- pawilony handlowe,
- zbiorniki na nieczystości (szamba).
Poza projektowaniem architektonicznym i sprzedażą projektów gotowych zajmujemy się także adaptacją projektów, działalnością deweloperską oraz doradztwem inwestycyjnym.

Zainwestuj w dobry projekt!

CZYTELNA SKALA
Gotowe projekty autorstwa firmy ARCHETON wykonano w skali 1:50 - czytelnej, przejrzystej, wygodnej w adaptacji. Jeden komplet projektu to 4 egzemplarze pełnobranżowej dokumentacji.

LUSTRZANE ODBICIE GRATIS!
Oprócz wersji katalogowej w ofercie znajdują się gotowe projekty domów w ich lustrzanym odbiciu. Są to odrębne, pełnobranżowe komplety dokumentacji, sprzedawane w cenie projektu podstawowego, czyli bez żadnych dopłat za wersję lustrzaną.

ZGODA NA ZMIANY
Na wniosek inwestora biuro wydaje w formie pisemnej bezpłatną zgodę na zmiany, przy czym inwestor powinien podać zakres przeróbek, które wykona architekt dostosowujący projekt do warunków miejscowych.

KOSZTORYSY DO PROJEKTÓW
W każdym egzemplarzu gotowej dokumentacji znajduje się szczegółowe zestawienie materiałów potrzebnych do realizacji inwestycji oraz Poradnik Inwestora. Profesjonalne, pełne kosztorysy do projektów (w wersji elektronicznej lub drukowanej) można zamawiać w ARCHETONIE w preferencyjnych cenach.

NOWOŚCI PROJEKTOWE
Każdego roku na łamach katalogów z serii „Dom na miarę” ARCHETON prezentuje kilkadziesiąt nowych projektów autorstwa biura. W odpowiedzi na zapotrzebowanie inwestorów wydajemy katalogi tematyczne, takie jak: „Małe Domy”, „Domy podmiejskie”, „Domy proste i funkcjonalne”, „Dworki, Zameczki” czy „Dom na miarę w Drewnie”.

KONKURENCYJNE CENY
ARCHETON posiada najbardziej konkurencyjne na rynku ceny projektów, sprzedajemy dokumentacje już od 1000 zł brutto!

Projekty domów biura Archeton

Firma projektowa Archeton Sp. z o.o.
ul. Cystersów 20 A
31-553 Kraków
tel./ fax 012 294 29 70
012 294 29 71
tel. 012 294 29 66
fax 012 294 29 76
bok@archeton.pl
www.archeton.pl

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Prezentacje firm
2016-03-07 20:43:18
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
logo

Pracownia Architektoniczna Z500

Pracownia Architektoniczna Z500 ma bogatą ofertę domów jednorodzinnych, garaży, domów drewnianych, rezydencji oraz szamb. Dodatkowo biuro wykonuje projekty na indywidualne zlecenie inwestora.
Logo Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont tworzy projekty domów jednorodzinnych,
szeregowych i bliźniaczych.
Architekci Horyzont specjalizują się w projektowaniu domów typowych - jak twierdzą "Tym się pasjonujemy i to robimy najlepiej".
Logo pracowni Artinex

Pracownia Projektowa ARTINEX

ARTINEX działa od 1990 roku jako samodzielna autorska pracownia projektowa architekta Krzysztofa Wolskiego.
 
    Najlepsze projekty domów