X
Logo Projektoskop.pl
 
 
Kredyty hipoteczne
 
 
 
 
 

Pracownia MG Projekt

logo
Pracownia MG Projekt została założona w 1998 roku. Od tego czasu zajmowała się projektowaniem głównie obiektów na indywidualne zamówienie - przemysłowych i biurowych. Projekty domów mieszkalnych powstawały jako indywidualne zamówienia. W 2000 roku wprowadzili na rynek pierwsze projekty typowe: "Jak marzenie" i "Sosenkę". Od tego czasu konsekwentnie rozszerzali swoją ofertę domów gotowych. W swojej ofercie posiadają gotowe projekty domów parterowych, parterowych z poddaszem użytkowym, piętrowych, z garażami jedno i dwustanowiskowymi. Proponowane przez MG Projekt domy drewniane i murowane charakteryzują się dużą funkcjonalnością wnętrz oraz nowatorskimi rozwiązaniami architektonicznymi. Nieprzerwanie pracownia stara się rozszerzać tę ofertę, tak aby dać swoim klientom jak największy wybór.

Projekty gotowych domów MG Projekt można znaleźć znajdą w wydaniach katalogowych, dostępnych w księgarniach oraz w lokalnych pracowniach architektonicznych na terenie całej Polski.Projekty domów biura MG Projekt

MG Projekt
Pracownia Architektoniczna s.c.
ul. Uczniowska 14
03-112 Warszawa
Tel/fax (022) 676 66 83
www.mgprojekt.com.pl
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Prezentacje firm
2009-04-21 16:17:49
Tagi do artykułu: projekty domów | Warszawa
 
Mam pytanie - gdzie mógłbym znaleźć więcej zdjęć projektu domu Mikrus pracowni MG Projekt? Mojemu znajomemu bardzo spodobał się ten domek, mówi, że jest taki akurat skrojony na miarę jego potrzeb, no i generalnie przypadł mu do gustu, a widział go gdzieś w jakimś katalogu bodajże. Będę wdzięczny za podesłanie jakichś namiarów na projekt, zdjęcia, cokolwiek dotyczące tego Mikrusa właśnie.
MarekPecka @ 2014-03-20 10:18:15
 
 
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać nowy komentarz...
 
Inne wiadomości
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
Archeco   Dom dla Ciebie

Pracownia projektowa Archeco - Dom Dla Ciebie

Pracownia istnieje od 2000 roku,najpierw pod nazwą ARCHIMAAT, a następnie od 2007 roku pod nazwą ARCHECO sp. z o.o.
logo

Firma Architektoniczna LK & Projekt Sp. z o.o.

LK & Projekt Sp. z o.o. to firma architektoniczna powstała w 1991 roku. Stanowi grupę wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów skupionych wokół osoby mgr inż. arch. Leszka Kalandyka, który jest jej założycielem oraz prezesem.
Logo ARCHON+

ARCHON+ Biuro Projektów

ARCHON+ Biuro Projektów zostało założone w 1990 r. przez arch. Barbarę Mendel. Specjalizuje się w opracowywaniu i sprzedaży gotowych projektów domów.
logo

Biuro Architektoniczne KB Projekt

Biuro architektoniczne KB Projekt specjalizuje się od 10 lat w tworzeniu gotowych projektów domów. W ofercie można znaleźć 600 projektów domów mieszkalnych oraz 82 projekty budynków gospodarczych.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Pracownia Architeka

logo
Pracownia Architeka posiada duże doświadczenie w projektowaniu domów na indywidualne życzenie klienta. Doświadczenie to pozwoliło wyjść pracowni naprzeciw klientom, którzy decydują się na projekt gotowy.

Polskie stadiony piłkarskie na EURO 2012

stadion
Obwieszczenie Komitetu Wykonawczego UEFA, 13 maja 2009r. wytypowało cztery, spośród sześciu polskich miast do turnieju UEFA EURO 2012. Są to miasta, które podpisały umowę z UEFA w 2007r. : Warszawa, Wrocław, Gdańsk i Poznań. To nie tylko lokalizacje mistrzostw ale i oficjalni gospodarze imprezy...

Biuro architektoniczne PIK

logo
Biuro architektoniczne PIK istnieje od 1982 roku. Projektowaniem architektoniczno - budowlanym zajmuje się już 27 lat. W tym czasie zostało opracowanych ponad 4000 projektów wszelkich obiektów.

Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy

Logo Lipińscy
Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy tworzy wysokiej klasy zespół specjalistów architektów, konstruktorów, grafików, planistów. Projekty cechuje bardzo dobry poziom architektury, funkcji i technologii.