X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
pracownia Pro-Arte  
Projekt domu Pasadena
Ocena:
  • Obecnie 0.00/10
0 głosów
 
Parametry i opis projektu
pow. użytkowa : 215.99 m2
pow. zabudowy : 172.99 m2
wymiary działki : 25.30 x 12.1 m
kondygnacje : parter, poddasze
rodzaj zabudowy : parterowy
typ dachu : wielospadowy
nachylenie dachu : 40⁰
kubatura : 528.69 m3
garaż : 1 stanowisko
Pasadena - dom jednorodzinny Stylowy i niemały dom, będący ziszczeniem marzeń o rodzinnym cieple. Na ten projekt składa się wszystko, co potrzebne do życia. Jest ładny i gustowny balkon, garaż, przestronny salon. Zresztą zobaczmy. Wejście znajduje się od południa, z niewielkiego wiatrołapu można przejść do spiżarni, która prowadzi do 12 m2 kuchni, z drugiej strony wiatrołapu można przejść do garażu, połączonego z kotłownią. Z wiatrołapu na wprost można wejść do przestronnego pokoju dziennego (43 m2), po jego lewej stronie znajduje się komunikacja, łazienka, pokój, mogący spełniać funkcję gabinetu, nieco dalej, usytuowana jest garderoba oraz jeszcze jedna łazienka, na wprost której, na północy, jest niewielka sypialnia. Pokój dzienny z kominkiem łączy się z jadalnią i kuchnią. Z przestronnego salonu wychodzi się na taras, umożliwiający biesiadowanie oraz codzienne spożywanie posiłków na świeżym powietrzu. Na piętrze znajdziemy dwa większej wielkości pokoje, w tym jeden z urokliwym balkonem oraz mniejszy pokój. Uwagę przykuwa przestrzenna łazienka z wanną. Pasadena to projekt ekskluzywny, zachęcający swoim wyglądem do inwestycji, sprosta nawet najbardziej wymagającym gustom. Poza tym, znakomicie się prezentuje, garaż i bryła domu płynnie się ze sobą łączą, wyrażają w pełni nowoczesne trendy architektoniczne. Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Technologia tradycyjna , ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm + 10 cm styropian, ściany wewnętrzne (nośne) gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych "POROTHERM". Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna.
 
- Zestawienie i położenie pomieszczeń
 
Nazwa pomieszczeniaPołożeniePowierzchnia w m2
Parter
Pokój dzienny - 43.10
Łazienka - 2.10
Spiżarnia północ 3.40
Wiatrołap północ 6.30
Garaż północny-zachód 28.20
Kotłownia zachód 5.80
Pokój zachód 9.50
Garderoba południowy-zachód 5.00
Łazienka południowy-zachód 5.10
Pokój południowy-wschód 17.10
Kuchnia północny-wschód 12.00
Razem: 137.60
Poddasze
Komunikacja - 8.30
Pokój północ 31.40
Pokój zachód 3.90
Łazienka południe 9.70
Pokój wschód 24.30
Razem: 77.60
 
 
Dodawanie komentarzy oraz wysyłanie maila jest dostępne tylko przy włączonej obsłudze JavaScript
 
Inne projekty biura Pro-Arte
 
MILUZA
pow. użytkowa: 100.79
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
GB39 Garaż blaszany
pow. użytkowa: 50.72
typ: parterowy
dach: płaski
G227
pow. użytkowa: 88.55
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
BARLETTA
pow. użytkowa: 89.38
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
S43 Stajnia dla koni - 6 boksów
pow. użytkowa: 301.86
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
GP7 garaż dostawiany
pow. użytkowa: 35.12
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
Przeglądaj wszystkie projekty z tej pracowni >>
 
 
Najnowsze artykuły

Zastosowanie izolacji natryskowych w budynkach mieszkalnych

Izolacje Piankowe 2Nowe technologie natryskowe stosowane w budownictwie powalają na ochronę termalną i są alternatywą dla bardziej tradycyjnych metod izolacyjnych.

Wyjątkowy parkiet

Okoń H.AlterWróciła moda na inspirację tradycją i kulturą w architekturze i wnętrzach, można więc i należy czerpać z naszego bogatego dorobku architektonicznego kultywując go i przekazując.

Jak zmienić sprzedawcę gazu i sporo na tym zaoszczędzić?

gazKiedy rachunek za gaz zaczyna nadmiernie obciążać twój budżet możesz, tak jak w przypadku energii elektrycznej, zmienić sprzedawcę

Projekt małego domu – czy może być funkcjonalny?

mały dom ArchipelagNie wszyscy marzą o wielkim domu z sypialniami, przestronnym salonem i kuchnią. Niewielki domek sprawdzi się na małej działce budowlanej.