X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
pracownia Pro-Arte  
Projekt domu Orlean 2 dom letniskowy
Ocena:
  • Obecnie 0.00/10
0 głosów
 
Parametry i opis projektu
pow. użytkowa : 59.80 m2
pow. zabudowy : 45.5 m2
kondygnacje : parter, poddasze
rodzaj zabudowy : parterowy
typ dachu : dwuspadowy
nachylenie dachu : 43⁰
kubatura : 253 m3
Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1700zł . Ze względu na docieplenie budynku do każdego wymiaru widocznego na rzucie należy dodać 20cm. Orlean 2 - projekt domu letniskowego Wszystkim tym, którzy szukają czegoś oryginalnego, proponujemy zapoznanie się z projektem domku letniskowego Orlean 2. Za jego niepowtarzalny styl odpowiedzialne jest poddasze bez okien połaciowych oraz weranda z ślicznym balkonem stanowiącym jej zadaszenie. Jeżeli interesują Cię domki letniskowe z poddaszem, ale jesteś zwolennikiem tradycyjnej werandy to zapoznaj się z projektem Limy! Powracając do wyżej wspomnianego Orleanu zauważmy, że na poddaszu zostały rozmieszczone trzy sypialnie tak, aby każda posiadała własne wyjście na klatkę schodową. Idąc schodami w dół zejdziemy do niewielkiego przedsionka, z którego łatwo możemy przejść do pomieszczenia zwanego komunikacją, aby następnie odkryć okazały pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Wypada również wspomnieć o tym, że cała przestrzeń szybko i dogłębnie zostanie ogrzewana przez kominek; przy którym można spędzić mnóstwo romantycznych wieczorów! Drewniane oblicowanie dodaje projektowi tradycyjnego charakteru, jest to rozwiązanie ze wszech miar ekologiczne. Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1700zł. Ze względu na docieplenie budynku do każdego wymiaru widocznego na rzucie należy dodać 20cm. Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Projekt wykonany w technologi lekkiego szkieletu drewnianego. Dostępna także wersja murowana.
 
- Zestawienie i położenie pomieszczeń
 
Nazwa pomieszczeniaPołożeniePowierzchnia w m2
Parter
Pokój dzienny z aneksem - 21.26
Wiatrołap z klatką schodową północ 6.97
Komunikacja z garderobą północny-zachód 4.04
Łazienka zachód 4.66
Weranda południowy-wschód 12.15
Razem: 49.08
Poddasze
Komunikacja północ 5.62
Sypialnia zachód 5.14
Sypialnia południe 6.09
Sypialnia wschód 6.02
Razem: 22.87
 
 
Dodawanie komentarzy oraz wysyłanie maila jest dostępne tylko przy włączonej obsłudze JavaScript
 
Inne projekty biura Pro-Arte
 
G196
pow. użytkowa: 55.25
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
G313 Garaż/Magazyn
pow. użytkowa: 542.66
typ: parterowy
dach: płaski
G280 wiata garażowa
pow. użytkowa: 63.19
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
G237 Budynek Gospodarczy (magazyn)
pow. użytkowa: 244.00
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
G18 bliźniak (jeden segment)
pow. użytkowa: 26.70
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
G76
pow. użytkowa: 54.95
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
Przeglądaj wszystkie projekty z tej pracowni >>
 
 
Najnowsze artykuły

Dlaczego warto wybrać mały dom parterowy zamiast mieszkania w bloku?

Dom parterowy mały 2Jakie są jego plusy i dlaczego należy rozważyć budowę takiego budynku zamiast kupować mieszkanie w bloku?

Zastosowanie izolacji natryskowych w budynkach mieszkalnych

Izolacje Piankowe 2Nowe technologie natryskowe stosowane w budownictwie powalają na ochronę termalną i są alternatywą dla bardziej tradycyjnych metod izolacyjnych.

Wyjątkowy parkiet

Okoń H.AlterWróciła moda na inspirację tradycją i kulturą w architekturze i wnętrzach, można więc i należy czerpać z naszego bogatego dorobku architektonicznego kultywując go i przekazując.

Jak zmienić sprzedawcę gazu i sporo na tym zaoszczędzić?

gazKiedy rachunek za gaz zaczyna nadmiernie obciążać twój budżet możesz, tak jak w przypadku energii elektrycznej, zmienić sprzedawcę