X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
pracownia ARCHIPELAG
Autor:  Artur Wójciak
 
Projekt domu E5 G1 ECONOMIC (wersja A)
Ocena:
  • Obecnie 0.00/10
0 głosów
 
Parametry i opis projektu
pow. użytkowa : 131.37 m2
pow. zabudowy : 130.04 m2
wymiary działki : 22.20 x 22.3 m
kondygnacje : parter, poddasze
rodzaj zabudowy : parterowy
typ dachu : dwuspadowy
pow. dachu : 219.01 m2
nachylenie dachu : 42⁰
kubatura : 533.69 m3
garaż : 1 stanowisko
Dom parterowy z poddaszem użytkowym, z garażem jednostanowiskowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 3-5 osobowej rodziny. Otwartą strefę dzienną na parterze tworzy salon z kominkiem, połączony z jadalnią i otwartą kuchnią, spiżarnia, gabinet i mała łazienka. Na parterze znajduje się również kotłownia i garaż. Na poddaszu zaplanowano strefę nocną z trzema sypialniami i wygodną łazienką. Przestrzeń nad garażem wykorzystano jako strych, ale może pełnić również funkcje dodatkowego pokoju. E5 ECONOMIC to doskonała propozycja dla inwestorów, którzy cenią architekturę w służbie funkcjonalności. Przemyślany układ pomieszczeń z czytelnym podziałem na strefy, pozwala domownikom cieszyć się najwyższym komfortem użytkowym. Atrakcyjną częścią domu jest przestronny taras, który powiększa zasięg strefy wypoczynkowej, tworząc idealne miejsce na relaks i zabawę w towarzystwie rodziny, przyjaciół i kojącej zieleni ogrodu. Na szczególną uwagę zasługuje również interesujący wykusz, w którym zaplanowano kameralną sypialnię rodziców. Kolekcja ECONOMIC - domy ładne i tanie w budowie Kolekcja ECONOMIC została zaprojektowana z troską o ekonomiczny charakter budowy. Prosta bryła, ograniczona ilość detali architektonicznych oraz zminimalizowana liczba pionów instalacyjnych sprawia, że domy z Kolekcji ECONOMIC są tanie w realizacji i późniejszej eksploatacji. Atuty Kolekcji ECONOMIC • Prosta konstrukcja domu – niskie koszty budowy • Standardowe wymiary stolarki okiennej – najtańsze rozwiązania profili okiennych • Brak okrągłych okien, rozbudowanych przeszkleń i rolet • Nowoczesna interpretacja klasycznej bryły domu • Optymalny układ funkcjonalny • Idealne proporcje budynku – atrakcyjny efekt estetyczny • Czysta forma bez zbędnych detali Istnieje możliwość: - podpiwniczenia budynku - zbliźniaczenia
Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną Röben. Elewacje wykończono tynkiem mineralnym. Cokoły kamienne lub wykończone tynkiem. Stolarka okienna drewniana lub PCV.
 
- Zestawienie i położenie pomieszczeń
 
Nazwa pomieszczeniaPołożeniePowierzchnia w m2
Parter
Hol - 8.91
Korytarz - 7.25
Łazienka - 2.75
Gabinet północ 10.39
Spiżarnia północ 1.67
Wiatrołap północ 2.92
Kuchnia północny-zachód 9.16
Pokój dzienny, jadalnia zachód 26.80
Kotłownia południe 10.63
Garaż wschód 23.73
Razem: 104.21
Poddasze
Korytarz - 6.51
Sypialnia północ 17.15
Sypialnia zachód 15.69
Sypialnia zachód 12.67
Łazienka południe 9.50
Strych wschód 13.51
Razem: 75.03
 
<< wyszukiwarka Szczegóły projektu na stronie Archipelag
 
Dodawanie komentarzy oraz wysyłanie maila jest dostępne tylko przy włączonej obsłudze JavaScript
 
Inne projekty biura Archipelag
 
Selena G2
pow. użytkowa: 109.68
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
Loris G1
pow. użytkowa: 157.98
typ: parterowy
dach: wielospadowy
Olcia G1
pow. użytkowa: 138.99
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
Demi G1 (wersja A)
pow. użytkowa: 135.42
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
Margo G1
pow. użytkowa: 80.60
typ: parterowy
dach: czterospadowy
EX 8 G2 (wersja A)
pow. użytkowa: 114.00
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
Przeglądaj wszystkie projekty z tej pracowni >>
 
 
Najnowsze artykuły

Zastosowanie izolacji natryskowych w budynkach mieszkalnych

Izolacje Piankowe 2Nowe technologie natryskowe stosowane w budownictwie powalają na ochronę termalną i są alternatywą dla bardziej tradycyjnych metod izolacyjnych.

Wyjątkowy parkiet

Okoń H.AlterWróciła moda na inspirację tradycją i kulturą w architekturze i wnętrzach, można więc i należy czerpać z naszego bogatego dorobku architektonicznego kultywując go i przekazując.

Jak zmienić sprzedawcę gazu i sporo na tym zaoszczędzić?

gazKiedy rachunek za gaz zaczyna nadmiernie obciążać twój budżet możesz, tak jak w przypadku energii elektrycznej, zmienić sprzedawcę

Projekt małego domu – czy może być funkcjonalny?

mały dom ArchipelagNie wszyscy marzą o wielkim domu z sypialniami, przestronnym salonem i kuchnią. Niewielki domek sprawdzi się na małej działce budowlanej.