X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
pracownia ARCHIPELAG  
Projekt domu Franczi II G1 ECONOMIC (wersja A)
Ocena:
  • Obecnie 0.00/10
0 głosów
 
Parametry i opis projektu
pow. użytkowa : 99.76 m2
pow. zabudowy : 152.85 m2
wymiary działki : 24.30 x 22.8 m
kondygnacje : parter
rodzaj zabudowy : parterowy
typ dachu : czterospadowy
pow. dachu : 218.5 m2
nachylenie dachu : 25⁰
kubatura : 473.41 m3
garaż : 1 stanowisko
Dom parterowy, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym przeznaczony dla 3-4 osobowej rodziny. Strefa dzienna to przestronna kuchnia ze śpiżarnią, pokój dzienny oraz niewielka łazienka. Strefa nocna to trzy sypialnie z wygodną łazienką. Pomieszczenie gospodarcze umożliwia wygodne przejście z garażu do strefy mieszkalnej. Dzięki optymalnie dobranemu układowi okien wnętrze domu jest wypełnione naturalnym świtałem. Franczi III G1 ECONOMIC imponuje swoimi niskimi kosztami budowy i późniejszej eksploatacji. Prosta konstrukcja w połączeniu ze sprawdzonym zestawem rozwiązań sprawia, że dom wyróżnia ergonomia i komfort użytkowy. Atutem Franczi III G1 jest elastyczny układ funkcjonalny, który pozwala dostosować przestrzeń do rytmu życia rodziny. Ograniczenie detali architektonicznych zachęca do zabawy z kolorystyką elewacji, dzięki której można zharmonizować budynek z otoczeniem lub przeciwnie – wyróżnić go. Kolekcja ECONOMIC - domy ładne i tanie w budowie Kolekcja ECONOMIC została zaprojektowana z troską o ekonomiczny charakter budowy. Prosta bryła, ograniczona ilość detali architektonicznych oraz zminimalizowana liczba pionów instalacyjnych sprawia, że domy z Kolekcji ECONOMIC są tanie w realizacji i późniejszej eksploatacji. Atuty Kolekcji ECONOMIC •Prosta konstrukcja domu – niskie koszty budowy •Standardowe wymiary stolarki okiennej – najtańsze rozwiązania profili okiennych •Brak okrągłych okien, rozbudowanych przeszkleń i rolet •Nowoczesna interpretacja klasycznej bryły domu •Optymalny układ funkcjonalny •Idealne proporcje budynku – atrakcyjny efekt estetyczny •Czysta forma bez zbędnych detali Istnieje możliwość: - podpiwniczenia budynku
Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką cementową lub ceramiczną. Elewacje wykończono tynkiem mineralnym i okładziną drewnianą. Stolarka okienna drewniana lub PCV.
 
- Zestawienie i położenie pomieszczeń
 
Nazwa pomieszczeniaPołożeniePowierzchnia w m2
Parter
Hol - 10.65
Kotłownia - 6.87
Toaleta - 2.70
Sypialnia północ 15.24
Wiatrołap północ 3.24
Łazienka północ 5.55
Kuchnia północny-zachód 9.90
Spiżarnia zachód 1.49
Pokój dzienny, jadalnia południowy-zachód 31.93
Sypialnia południe 10.18
Sypialnia południe 8.88
Garaż wschód 19.77
Razem: 126.40
 
<< wyszukiwarka Szczegóły projektu na stronie Archipelag
 
Dodawanie komentarzy oraz wysyłanie maila jest dostępne tylko przy włączonej obsłudze JavaScript
 
Inne projekty biura Archipelag
 
Weronika (e. I)
pow. użytkowa: 135.83
typ: parterowy
dach: wielospadowy
Calineczka G1
pow. użytkowa: 89.30
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
Olcia G1
pow. użytkowa: 138.99
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
Lea (wersja A)
pow. użytkowa: 87.72
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
Seweryna G2
pow. użytkowa: 206.11
typ: parterowy
dach: wielospadowy
Tim II G1
pow. użytkowa: 103.76
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
Przeglądaj wszystkie projekty z tej pracowni >>
 
 
Najnowsze artykuły

Zastosowanie izolacji natryskowych w budynkach mieszkalnych

Izolacje Piankowe 2Nowe technologie natryskowe stosowane w budownictwie powalają na ochronę termalną i są alternatywą dla bardziej tradycyjnych metod izolacyjnych.

Wyjątkowy parkiet

Okoń H.AlterWróciła moda na inspirację tradycją i kulturą w architekturze i wnętrzach, można więc i należy czerpać z naszego bogatego dorobku architektonicznego kultywując go i przekazując.

Jak zmienić sprzedawcę gazu i sporo na tym zaoszczędzić?

gazKiedy rachunek za gaz zaczyna nadmiernie obciążać twój budżet możesz, tak jak w przypadku energii elektrycznej, zmienić sprzedawcę

Projekt małego domu – czy może być funkcjonalny?

mały dom ArchipelagNie wszyscy marzą o wielkim domu z sypialniami, przestronnym salonem i kuchnią. Niewielki domek sprawdzi się na małej działce budowlanej.