X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
pracownia Pro-Arte  
Projekt  S03 stajnia dla koni - 2 boksy
Ocena:
  • Obecnie 0.00/10
0 głosów
 
Parametry i opis projektu
pow. użytkowa : 57.63 m2
pow. zabudowy : 67.8 m2
wymiary działki : 23.27 x 14.55 m
kondygnacje : parter
rodzaj zabudowy : parterowy
typ dachu : dwuspadowy
nachylenie dachu : 35⁰
kubatura : 550 m3
Stajnia S03 to ciekawa propozycja dla osób, które chcą własną stajnię, ale nie chcą jej szczególnie rozwijać. Ten obiekt został przewidziany dla dwóch koni, oba boksy mają powierzchnię 10,5 m2. Zwierzęta można wyprowadzać zarówno poprzez komunikację wewnątrz budynku, jak i prosto z boksów. Będzie to szczególnie wygodne rozwiązanie, jeżeli przygotuje się dla nich w tym miejscu odpowiedni wybieg. Ponadto w budynku przewidziano także obszerną paszalnię, siodlarnię oraz łazienkę z przepływowym, umywalkowo – natryskowym ogrzewaczem wody. Na uwagę zasługuje również przestronna wiata z lewej strony budynku. Okaże się ona bardzo pożyteczna przy każdych warunkach pogodowych (może ochronić przed deszczem, słońcem itp., można tutaj zostawić samochód). Czy ta stajnia będzie dla Ciebie wystarczająca? Czy okaże się wygodnym rozwiązaniem za kilka lub kilkanaście lat? Warto odpowiedzieć sobie na pytania już dzisiaj, by później nie żałować chybionej inwestycji. Projekt stajni dla koni. Projekt stajni składa się z czterech egzemplarzy a w tym części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan i instalacji wewnętrznej elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. Szerokość komunikacji : 2,8 m Wymiary boksów: 3 m x 3,5 m W łazience zastosowano przepływowy podgrzewacz wody umywalkowo natryskowy.
Technologia tradycyjna , ściany murowane grubości 25 cm. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. Poddasze przystosowano do składowania siana i słomy.   Zapraszamy do naszego działu WYCENY DOMÓW , w którym znajdą Państwo koszty realizacji poszczególnych etapów inwestycji.
 
- Zestawienie i położenie pomieszczeń
 
Nazwa pomieszczeniaPołożeniePowierzchnia w m2
Parter
Komunikacja - 16.94
Paszalnia zachód 10.02
Siodlarnia zachód 5.34
Wiata zachód 37.71
Łazienka zachód 4.33
Boks wschód 10.50
Boks wschód 10.50
Razem: 95.34
 
 
Dodawanie komentarzy oraz wysyłanie maila jest dostępne tylko przy włączonej obsłudze JavaScript
 
Inne projekty biura Pro-Arte
 
G157
pow. użytkowa: 73.76
typ: parterowy
dach: czterospadowy
S26 Stajnia dla koni - 4 boksy
pow. użytkowa: 107.68
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
G119
pow. użytkowa: 71.28
typ: parterowy
dach: czterospadowy
BGS15 Budynek gospodarczy
pow. użytkowa: 76.48
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
CASA GRANDE
pow. użytkowa: 159.66
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
S16 Stajnia dla koni - 4 boksy
pow. użytkowa: 98.61
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
Przeglądaj wszystkie projekty z tej pracowni >>
 
 
Najnowsze artykuły

Zastosowanie izolacji natryskowych w budynkach mieszkalnych

Izolacje Piankowe 2Nowe technologie natryskowe stosowane w budownictwie powalają na ochronę termalną i są alternatywą dla bardziej tradycyjnych metod izolacyjnych.

Wyjątkowy parkiet

Okoń H.AlterWróciła moda na inspirację tradycją i kulturą w architekturze i wnętrzach, można więc i należy czerpać z naszego bogatego dorobku architektonicznego kultywując go i przekazując.

Jak zmienić sprzedawcę gazu i sporo na tym zaoszczędzić?

gazKiedy rachunek za gaz zaczyna nadmiernie obciążać twój budżet możesz, tak jak w przypadku energii elektrycznej, zmienić sprzedawcę

Projekt małego domu – czy może być funkcjonalny?

mały dom ArchipelagNie wszyscy marzą o wielkim domu z sypialniami, przestronnym salonem i kuchnią. Niewielki domek sprawdzi się na małej działce budowlanej.