X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
Najpopularniejsze
 
 
 
 
 
 
 
pracownia Pro-Arte  
Projekt domu BAZYLEA dom letniskowy
Ocena:
  • Obecnie 0.00/10
0 głosów
 
Parametry i opis projektu
pow. użytkowa : 35.61 m2
pow. zabudowy : 45.5 m2
wymiary działki : 16.30 x 15 m
kondygnacje : parter
rodzaj zabudowy : parterowy
typ dachu : dwuspadowy
nachylenie dachu : 20⁰ / 38⁰
kubatura : 262.19 m3
Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1600zł . Ze względu na docieplenie budynku do każdego wymiaru widocznego na rzucie należy dodać 20cm. "Bazylea" To przepiękny, przyjazny i pełen ciepła domek wypoczynkowy. To miejsce, w którym chciałoby się spędzać wszystkie wolne dni od wiosny aż do jesieni, a nawet dłużej, bo domek wyposażony jest w kominek, dzięki któremu nawet zimne późnojesienne wieczory nie zniechęcą jego bywalców. Ciepły żółty kolor elewacji w połączeniu z czerwienią dachówki i miękkimi brązami drewnianych elementów (okiennice, podbicia dachu i słupki podtrzymujące dach) sprawiają, że domek kusi niepowtarzalnym urokiem. Wakacyjno-weekendową atmosferę tego miejsca podkreśla piękna, stylowa weranda z zewnętrznym kominkiem i miejscem na duży stół, przy którym miło zasiąść w gronie rodzinny czy dobrych przyjaciół. Wnętrze domku także obiecuje udany wypoczynek. Głównym pomieszczeniem jest tu sporych rozmiarów pokój dzienny z kominkiem, aneksem kuchennym, kącikiem wypoczynkowym i wyjściem na werandę. Pozostałe pomieszczenia to sypialnia, łazienka i wiatrołap. Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Technologia tradycyjna , ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm, działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych „POROTHERM”. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. Istnieje mozliwośc adaptacji obiektu na budynek całoroczny - docieplenie warstwą styropianu gr. 10 cm.     Zapraszamy do naszego działu WYCENY DOMÓW , w którym znajdą Państwo koszty realizacji poszczególnych etapów inwestycji. 
 
- Zestawienie i położenie pomieszczeń
 
Nazwa pomieszczeniaPołożeniePowierzchnia w m2
Parter
Komunikacja - 1.63
Wiatrołap północ 2.26
Łazienka zachód 4.33
Pokój dzienny z aneksem kuchennym południowy-zachód 19.70
Weranda południe 19.25
Sypialnia północny-wschód 7.69
Razem: 54.86
 
 
Dodawanie komentarzy oraz wysyłanie maila jest dostępne tylko przy włączonej obsłudze JavaScript
 
Inne projekty biura Pro-Arte
 
G29 wiata garażowa
pow. użytkowa: 36.39
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
G166
pow. użytkowa: 63.15
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
S49 Stajnia dla koni - 6 boksów
pow. użytkowa: 132.17
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
GP3 garaż dostawiany
pow. użytkowa: 22.50
typ: parterowy
dach: jednospadowy
G301 Budynek gospodarczy
pow. użytkowa: 42.84
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
G156
pow. użytkowa: 73.76
typ: parterowy
dach: dwuspadowy
Przeglądaj wszystkie projekty z tej pracowni >>
 
 
Najnowsze artykuły

Dlaczego warto wybrać mały dom parterowy zamiast mieszkania w bloku?

Dom parterowy mały 2Jakie są jego plusy i dlaczego należy rozważyć budowę takiego budynku zamiast kupować mieszkanie w bloku?

Zastosowanie izolacji natryskowych w budynkach mieszkalnych

Izolacje Piankowe 2Nowe technologie natryskowe stosowane w budownictwie powalają na ochronę termalną i są alternatywą dla bardziej tradycyjnych metod izolacyjnych.

Wyjątkowy parkiet

Okoń H.AlterWróciła moda na inspirację tradycją i kulturą w architekturze i wnętrzach, można więc i należy czerpać z naszego bogatego dorobku architektonicznego kultywując go i przekazując.

Jak zmienić sprzedawcę gazu i sporo na tym zaoszczędzić?

gazKiedy rachunek za gaz zaczyna nadmiernie obciążać twój budżet możesz, tak jak w przypadku energii elektrycznej, zmienić sprzedawcę